ادامه خرید

صندلی و فرمان (غربیلک فرمان)

" صندلی و فرمان (غربیلک فرمان) "

دو جز اصلی هر خودرویی که اصلی ترین نقش وابستگی مالک و یا راننده را به آن ماشین رقم میزنند بدون تردید در هنگام خرید خودروی نو و یا دست دوم (کارکرده) پس از ارزیابی های فنی، ظاهری (تریم و یا تزئینات بیرونی ) همچنین قیمت; اولین و شاید مهمترین فاکتور ارزیابی و تصمیم گیری نشستن بر روی صندلی راننده و گرفتن رول (فرمان) میابدش که در صورتیکه حس خوب و ارگونومی لازم را در فرد ایجاد نمائید. خرید به سادگی میسر میشود.

با اندکی تامل میتوان صندلی راننده که بعضا پس از چندسال استفاده فوم و یا برخی اجزا مانند ریال صندلی و یا اهرمها و ... دچار فرسودگی و یا لقی میش وند را تعمیر، تعویض و یا به اصطلاح سرحال و مدرن کردن به گونه ای که مانند روز اول حس خوب را در شما ایجاد نماید.  غربیلک فرمان نیز بسادگی قابل تعویض و یا چرم کاری بر روی فرمان صورت پذیرد که علاوه بر زیبایی بصری درون خودرو با گرفتن آن حس نشاط و لطفات را به خوبی تجربه نمود.خرید و دریافت قطعات نظیر صندلی و یا فرمان را در حالتهای استاندارد و یا آپشن میتوان از فروشگاه اینترنتی آذین پارت تهیه نمود. گارانتی های مربوط بیانگر مرغوبیت و مشتری مداری این مجموعه است.  

 

 

 آذین پارت; حس نو شدن دوباره خودرو.. رودری پراید . رودری و اجزا. آفتابگیر . داشبورد و اجزاء. عایق درب موتور. عایق سقف. موکت اتاق و کف صندوق . طاقچه عقب و اجزا. نوارهای لاستیکی . سپر