ادامه خرید

حس نو شدن دوباره خودرو

 لذت بیشتر و حس خوب رانندگی با حذف سر و صدای اضافی از کابین خودرو خودتان- گاهی اوقات با اندکی تامل میتوان آرامش اولیه یک خودروی نو را در خودروهای کارکرده ایجاد کرد. فقط کافی است که نوارهای دور دربها را با هزینه نسبتا کم و صرف زمان بسیار کم و البته بدون هزینه های تعمیرگاهی شخصا نوارهای هر چهار درب خودرو را تعویض نمود. نوارهای لاستیکی دور درها که به نوارهای اسفنجی نیز معروفند، از جمله قطعاتی هستند که پس از 4 سال بواسطه زمان و عوامل محیطی مانند نور خورشید، سرما و گرما مستهلک شده و خاصیت اولیه خود را از دست می دهند و در نتیجه علاوه بر ورود برخی صدای مزاحم خارج از ماشین هنگام باز و بسته شدن درب خودرو صدای ناهنجار و آزاردهنده کهنگی  ماشین را می شنوید.

به سادگی میتوان با تعویض نوارهای دور درب حس نو شدن دوباره خودرو را تجربه کرد و از مزایای بسیاری از جمله :

  • جلوگیری از صدای صوت باد و سرما در سرعتهای بالا به ویژه در زمستانها
  • یادآوری صدای دربهای نوی خودرو هنگام باز و بسته شدن درها
  • ایزوله شدن کابین خودرو در مقابل ورود آلودگی و غبار
  • عایق کاری دوباره در هنگام بارندگی و یا کارواش خودرو و جلوگیری از خیس شدن صندلی ها

"چطور میشه یک ماشین دست دوم را نو کرد و با قیمت مناسب تر و سریعتر فروخت؟"

خیلی از افرادی که به دنبال خرید ماشین دست دوم هستند علاوه بر ظاهر بیرونی یعنی بدنه خودرو، درون ماشین نشسته و با دقت ور انداز میکنند، خیلی وقت ها شستن اجزای داخلی یا ممکن نیست و یا با شستن هم کهنگی از بین نمیرود. راه مناسب تعویض اجزا و قطعات پوششی داخلی خودرو یعنی نمدی سقف، آفتابگیرها، رودریهای داخلی، تعمیر و یا تعویض صندلیها، موکت کف اتاق، طاقچه عقب، نوارهای لاستیکی و غربیلک فرمان عمده قطعاتی هستند که با تعویض شان میتوان حس نو شدن دوباره خودرو را تجربه کرد. آذین پارت با ایجاد و راه اندازی مراکز تعمیرگاهی نصب به سادگی قابلیت حس نو شدن را در اختیار میگذارد چرا که کلید قطعات اورجینالی که هم اینک در اختیار خودروساز قرار میگرد را میتوان جایگزین قطعات فرسوده و قدیمی نمود در این صورت هر خریدای عاشق خودرو کارکرده و دست دوم شما میشود.

"قشنگی بیشتر خودرو "

فضای داخل اتاق خودرو همانجایی است که راننده و سرنشینان آن با این فضا در ارتباط هستند بنابراین خیلی از آدمها به جهت بهره مندی از امکانات و یا تجهیزات به روزتری که توسط خودروسازان در مدلهای جدید عرضه میکنند حاضر به صرف هزینه های زیاد میشودند . اما باید گفت که راه کم هزینه تری نیز وجود دارد که لذت خودروی نو را با ماشین قدیمی به ویژه در خصوص خودروهای ساخت داخلی یعنی همه مدلهای تولیدی ایران خودرو و یا سایپا دوباره تجربه کرد.

عمده قطعات تریم با طرح جدید داخل اتاق خودروی سال قابلیت تعویض با طرحهای قدیمی دارند از جمله تودریهای خودرو که باعث تغییر و جدید شدن داخلی خودرو میشوند. آذین پارت با شعار حس نو شدن دوباره خودرو قطعات با طرح جدید را همانگونه که خودروساز از آن استفاده میکند در اختیار مشتریان خوش ذوق و سلیقه قرار می دهد.

 

 

 آذین پارت; حس نو شدن دوباره خودرو.. رودری پراید . رودری و اجزا. آفتابگیر . داشبورد و اجزاء. عایق درب موتور. عایق سقف. موکت اتاق و کف صندوق . طاقچه عقب و اجزا. نوارهای لاستیکی . سپر